Ewangelia na dziś
  • Poniedziałek 2017-07-24, Wspomnienie Św. Kingi, Dziewicy
    Mt 12,38-42
    Niektórzy z uczonych w Piśmie i faryzeuszów rzekli do Jezusa: „Nauczycielu, chcielibyśmy jakiś znak widzieć od Ciebie”. Lecz On im odpowiedział: „Plemię przewrotne i wiarołomne żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany, prócz znaku proroka Jonasza. Albowiem jak Jonasz był trzy dni...

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż... Zatem czas juz, by przygotować naszą świątynię na te święta. W związku z tym zapraszamy dzieci i młodzież w piątek po Mszy Świętej o godzinie 17:00 na strojenie szopki betlejemskiej i choinki.
 
Zbliża się październik miesiąc poświęcony MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ. W związku z tym zapraszamy wszystkich Parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane w naszym Kościele od poniedziałku do piątku o godz. 16:30, a w niedzielę po Mszach świętych.
 

W przyszłą niedzielę 14 grudnia o godz. 12.00, odbędzie się uroczysta Msza Święta z okazji 1 rocznicy istnienia Różańca Rodziców. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych.
Kolejne Msze Święte odbywać się będą w drugą niedzielę co trzy miesiące. Najbliższe daty: 08 marca 2015, 14 czerwca 2015, 13 września 2015 oraz 13 grudnia 2015 roku. 

Różaniec Rodziców jest inicjatywą, która powstała w październiku 2013 roku. Rodzice modlą się za swoje dzieci każdego dnia na różańcu wypraszając dla nich łaski u Maryi, Pani Jarosławickiej. Pięknym przeżyciem była pielgrzymka, która odbyła się 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
 
 

We wtorek 24 czerwca 2014 roku mija druga rocznica rozpoczęcia sprawowania wtorkowych nabożeństw ku czci Najświętszej Maryi Panny. Z tej okazji naszą parafię odwiedzi charyzmatyk o.Jose Maniparambil.
Nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 19.00.
Zapraszamy wszystkich, aby wspólnie podziękować Bogu za łaski otrzymane przez wstawiennictwo Maryi.
 
 
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości